Výzva Act FAST58

 

Kdekoliv jsme, víme, jak zachránit život.

 

Stejně jako knírek, který se stal symbolem boje proti rakovině prostaty nebo červená stužka varující před nebezpečím nákazy virem HIV, i my jsme vytvořili výstižný symbol. Do boje proti cévní mozkové příhodě jsme vyrazili s naším smajlíkem na žlutém podkladu, který má skleslý jeden ústní koutek - typický příznak mozkové mrtvice. Zapojte se do naší výzvy jednoduše i VY! 

 

Výzvu jsme zahájili při příležitosti Světového dne cévní mozkové příhodě (World Stroke Day) 2015. Název „Act FAST“ vyzývá k rychlé reakci a přivolání záchranky, jakmile zpozorují příznaky mrtvice (více k příznakům ZDE). Čas je rozhodující. Čím dříve se pacient dostane do nemocnice, tím větší je šance na uzdravení.

 

Jak se do výzvy jednoduše zapojit?

  1. Vyfoť se s balónkem nebo jen balónek samotný na nějakém zajímavém, známém nebo vašem oblíbeném místě

  2. Sdílej fotku s hashtagem #actfast a označ 3 přátele, kteří se k výzvě mají připojit

  3. Nebo nám pošli fotku přes Facebook nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my fotky nasdílíme na FacebookuInstagramu a webu programu HOBIT. Nezapomeň uvést místo, kde byla fotka pořízena, popřípadě další zajímavé informace. 

 

Koukněte, kam všude se už balónek vydal!

 Kliknutím na žlutý bod se vám ukáže fotka z daného místa.

Jak získat balónek?

Dejte nám vědět zde, kam máme balónky odeslat a během několika dní k vám zásilka zdarma dorazí. Moc se těšíme na vaše balónkové fotky z cest!