Home HOBIT cele

START

HOME HOBITHOME verze programu Vám v době pandemie koronaviru umožní realizovat vzdělávací hodinu přímo z Vašeho domova či kabinetu. Pohodlně ji však můžete využít i přímo ve školních lavicích. 

Už není nutné, abyste s žáky seděli v jedné třídě a navíc, díky zjednodušenému konceptu, nebudete muset na průběh hodiny nijak dohlížet. Pevně věříme, že tuto verzi rádi využijete, a že přinese vítanou změnu do domácí výuky žáků.

Pro lepší orientaci si můžete pustit náš videomanuál nebo projít návod (viz níže). Spoustu dalších tipů, včetně propojení s Google Classroom, najdete na Facebooku programu HOBIT.

 

Máte už u nás registraci?

 

Registrace je nutná proto, abyste Vašim žákům mohli zprostředkovat edukační program.

help icon

Jak se zaregistrovat?

 


 

Projděte si návod, jak správně program HOBIT používat. Dozvíte se např. co vše je Vám k dispozici, jaké přípravy jsou nutné před hodinou, nebo jak často je potřebné edukaci opakovat, aby byla účinná.

 


 

Použijte jednoduchý formulář, abyste nám dali vědět, že chcete s žáky realizovat edukační hodinu. Pro studenty vygenerujeme hesla a zajistíme, aby pro Vás vše bylo připraveno. Žádosti jsou vyřízeny automaticky a okamžitě! 

 

Přihlášení

Newsletter

Pro odběr novinek zadejte platnou e-mailovou adresu.

Kontaktuje nás