Aktivitiy

Program HOBIT nabízí školám mimořádné aktivity. Žáci 2. stupně ZŠ (prima - kvarta) se mohou zapojit do zážitkového závodu FAST běh. Pro středoškoláky jsme na podzim 2017 nachystali T-EXKURZI.

Pro školy pořádáme i placené exkurze a nadaným studentům nabízíme odborné vedení středoškolské odborné činnosti (SOČ).

4
28
64

V minulosti jsme pro školáky uspořádaly tyto například úspěšné aktivity:

Kreativní soutěž

Žáci měli za úkol v týmech zpracovat téma srdečního a/nebo mozkového infarktu, a to formou plakátu nebo videa. Do soutěže se zaregistrovalo celkem 30 týmů, čítajících téměř 90 žáků. Vítězné týmy mimo dalších odměn vystoupily v živém přenosu pořadu ČT Sama doma, kde své výtvory představily. Další informace o vítězích, včetně všech výtvorů, nalezne ve článku Informace o vítězích a v Pravidlech kreativní soutěže.

 

Soutěž o nejlepší lékařský tým

V soutěži o Nejlepší lékařský tým mezi sebou soupeřily všechny třídy zapojené do testování. Zvítězili žáci, kteří dosáhli nejlepšího testového skóre, a to buď v zimní, nebo v letní vlně opakovaného testování. O vítězných třídách se dočtete na odkaze ZDE, více také v Pravidlech soutěže.

 

Pololetní prázdniny s HOBITem

Všichni žáci zapojení do projektu HOBIT měli možnost se zúčastnit naší pololetní akce v rámci které si pod vedením našich zdravotníků osvojili metodu resuscitace, vyzkoušeli si práci s některými disagnostickými přístroji a navíc se zúčastnili natáčeno promo videa projektu HOBIT. Další informace se dozvíte ZDE a také z fotek z akce.

 

Minisoutěž

Facebooková minisoutěž ve které měli žáci odpovědět, co znamená zkratka AED. Více ZDE.