flagSpeciální nabídka pro mezinárodní a anglické ZŠ
Žákům 4. a 5. tříd, kteří navštěvují mezinárodní či anglické základní školy, nabízíme na zkoušku vzdělávací program Hip Hop Stroke z New Yorku, který je zaměřený na výuku mozkové příhody a zdravé stravy. Další informace zde: Hip Hop Stroke.

 

 

nemocnice 5Exkurze
Pokud máte zájem dozvědět se více o neurologii, je možné pro vaše žáky a studenty naplánovat exkurzi na našem oddělení. Součástí exkurze je návštěva neurologické Jednotky intenzivní péče, návštěva simulačního centra, edukační video a materiály, diskuze s neurologickým odborníkem či diskuze s pacientem. Obsah exkurze můžeme po předchozí domluvě upravit, aby vaše žáky a studenty co nejvíce zaujala. Časově se exkurze pohybuje kolem 3 hodin. Exkurze je placená - více informací osobně.

 

 

knihaStudenti pedagogické fakulty a učitelé
Studenti pedagogických fakult nebo učitelé se mohou zapojit po metodické stránce. Oceníme veškeré doplňkové aktivity, které student či učitel navrhne, popřípadě vyzkouší na praxi. Například pracovní listy, pracovní sešit, projektové dny, vše, co by mohli učitelé využít ve své výuce jako opakování tématu mrtvice a infarkt.

 

Zaujala vás některá z nabídek? Neváhejte nás kontaktovat přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či telefonicky, viz KONTAKTY.