handsStáže pro vysokoškoláky
Studentům žurnalistiky či marketingu nabízíme neplacenou stáž (délka dle dohody) na našem pracovišti. Součástí stáže je úvodní zaškolení v oblasti marketingu ve zdravotnictví, administrativní práce, výzkumu, neurologie a seznámení s neurologickým týmem. Naučíte se administrovat CMS Joomla! (vytvářet a vkládat články a média) a budete se podílet na propagaci a realizaci nejrůznější promo akcí, jako jsou osvětové dny, workshopy či sportovní závody. Podmínkou je výbroná znalost angličtiny, ochota se učit a proaktivní přístup. Po úspěšném absolvování stáže vydáváme potvrzení o stáži pro vaši VŠ a v případě vzájemné spokojenosti je možné navázat trvalý pracovní vztah.

 

 

diplomkyBakalářská/diplomová práce (pedagogika, sociologie, IT)
Studentům vysokých škol nabízíme odborné vedení bakalářské nebo diplomové práce. Nabízíme několik výzkumných témat, jako je: Povědomí o mozkové mrtvici u žáků základních a středních škol, Efektivita programu HOBIT, případně HOBIT+, Návrh a otestování edukační hodiny, doplňkových aktivit, projektového dne, naprogramování videohry, zaměřené na mrtvici a infarkt a další. Samozřejmě můžete přijít s vlastním nápadem, který rádi podpoříme.

 

soc

Středoškolská odborná činnost (SOČ)
Studentům středních škol nabízíme odborné vedení středoškolské odborné činnosti. V případě, že navrhnete zajímavé téma, zajistíme odborného konzultanta.
Do 15. dubna se můžeš přihlásit na naše téma "Zhodnocení efektivity zdravotně-vzdělávacího programu pro seniory".

 

 

Zaujala vás některá z nabídek? Neváhejte nás kontaktovat přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či telefonicky, viz KONTAKTY.