Přidejte se do našeho týmu!

  • Jste spolehliví, motivovaní a chtěli byste si trochu přivydělat?
  • Baví Vás jednat s lidmi?
  • Chcete se zapojit do boje proti nejzávažnějším onemocněním současnosti?

V tom případě jste na správném místě, protože tohle je příležitost právě pro Vás!


O co půjde?koordintor

Tým HOBIT hledá krajské koordinátory, kteří se postarají o zapojení a organizaci našeho programu na školách ve svém kraji.

Hledáme spolehlivého člověka pro každý z našich 14 krajů. Vaším posláním bude komunikovat se školami a zajistit jejich aktivní zapojení do programu HOBIT. Vaše práce bude součástí projektu, který právě vstupuje do 7. roku úspěšného fungování a právě vy, krajští koordinátoři, jej v následujících letech můžete posunout ještě dál.

Kdy začneme?

Naši spolupráci odstartujeme na začátku školního roku 2020/2021.

Na přelomu srpna a září pro Vás chystáme zaškolení, na kterém zjistíte všechny podrobnosti o tom, jak bude koordinace i hodnocení probíhat. Předáme Vám spoustu užitečných rad a tipů z naší praxe a následně budeme moci začít s náborem nových škol.

A co za to?

Budete spravedlivě odměněni za Vaši aktivitu.

Podle Vaší míry zapojení se bude odvíjet i výše Vaší odměny.


Zaujala Vás nabídka?

V tom případě se nám ozvěte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište nám, proč byste se rádi zapojili a kolik hodin týdně byste koordinaci mohli věnovat. Přiložte prosím i Váš stručný životopis. Samozřejmě se nás můžete zeptat na cokoli, co Vás zajímá.

Vaše žádosti budeme sbírat do pondělí 17. srpna 2020 včetně.

Těšíme se na Vás!

 

Přečtěte si také: