Pochodem a přednáškou proti mozkové mrtvici

15. května si každoročně připomínáme Den boje proti mozkové mrtvici. Mrtvice je 2. nejčastější příčina úmrtí, nejčastější příčina trvalé invalidity a ročně v Česku postihne 25 000 osob. Efektivní léčba přitom existuje a první pomoc zvládne i dítě. Proto jsme pro vás letos připravili skvělý program, díky kterému se i vy můžete naučit, jak na tento akutní stav zareagovat.


boj proti CMP transparentDopoledne se můžete připojit ke "Smajlíkovému pochodu proti mozkové mrtvici". Průvod odstartuje v 11 hodin u vchodu Leitnerova Fakultní nemocnice u sv. Anny. Během 2 hodin projdeme centrem města a náš tým bude kolemjdoucí informovat o mrtvici a především správné reakci na její příznaky. Neváhejte se pochodu zúčastnit i vy! I chůze je prevencí proti onemocněním cév! :)

Akci můžete sdílet přes Facebook: https://www.facebook.com/events/239988973230558/

Trasa průvodu viz níže.

 

Na odpoledne je pro vás připravena interaktivní přednáška, díky které se naučíte rozpoznat příznaky mrtvice a srdečního infarktu a správnou reakci na ně. Kromě toho se budeme věnovat i rizikovým faktorům a prevenci. Součástí je i 30 minutová diskuse s lékařem. Neváhejte akci doporučit také svým prarodičům, rodičům a známým! Začínáme v 15 hodin ve Fakultní nemocnici u sv. Anny, budova B1, 6. patro na adrese Pekařská 53.

Registrace na přednášku zde: www.bit.ly/prednaska_kveten

Shrnutí programu
15. května 2018

PROGRAM
KDY? JAK SE MOHU ZÚČASTNIT?
Smajlíkový pochod proti mrtvici 11:00 - 13:00
Pokud se chcete přidat k průvodu, napište nám
 na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes Facebook.
Interaktivní přednáška o mozkové mrtvici 15:00 - 16:30
Registrovat se na přednášku je možné přes tento
 odkaz: www.bit.ly/prednaska_kveten Akce je zdarma.


pdfDen boje proti mozkové mrtvici.pdf

pdfPozvánka na přednášku.pdf

 

 Mapka průvodu

https://mapy.cz/s/2BI4m

 

 Mapka areálu

Mapka arealu

 

 

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU!

TÝM PROGRAMU HOBIT