Rádi bychom Vám představili našeho nového kolegu!

Honza 1Honza je Vaším hlavním partnerem pro řešení technických problémů. Je také kontaktní osobou pro Vaše návrhy, nápady a připomínky a rád vám odpoví na e-mailovou i telefonickou komunikaci.

Honza přišel do našeho týmu z Akademie věd a Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně, kde vyučoval fyziologii. V roce 2019 získal doktorát z Buněčné, molekulární biologie a genetiky na Masarykově Univerzitě.

V současnosti se kromě výzkumu a koordinace projektu HOBIT zabývá i tvorbou videí a psaním článků o zajímavých historických osobnostech.

 

„Program HOBIT mi učaroval od první chvíle. Je nesmírně naplňující pracovat na něčem, co má skutečný smysl. A co by mohlo být důležitější než zdraví a život, zvláště pak u dětí? 

A ještě lepší na tom je, že budu moci spolupracovat s učiteli. S učiteli, kteří mají to odhodlání dělat něco navíc a mají skutečný zájem připravit děti na překážky, které je v životě čekají. Sám mohu říct, že za mnoho úspěchů v životě vděčím právě takovým pedagogům a nesmírně si proto jejich práce vážím.

A jsem si jistý, že přesně tak to budou jednou vnímat i současné děti. S vděčností budou vzpomínat na ty, kteří jim kromě povinné látky předali i něco navíc. Opravdu cenné rady do života, které jim umožnily vyniknout a třeba někomu dokonce zachránit život.“