HOBIT získává nové školy, partnery i obsah!

HOBIT letos oslavil 6. rok svého života a doslova roste jako z vody. Jen za podzim se do našeho programu zapojilo 16 nových škol a podpisem memorand jsme uzavřeli úzkou spolupráci se 6 vzdělávacími institucemi.

Velkou zásluhu na tom mají noví členové našeho týmu - krajští koordinátoři, kteří náš e-learning a další vzdělávací materiály představují na školách ve svých regionech. Rádi bychom jim proto poděkovali za jejich nadšení a aktivitu, kterou přispívají do boje proti mozkové mrtvici a srdečnímu infarktu!

Tyto dvě nemoci však nejsou jediným nebezpečním dnešní doby a proto jsme se rozhodli rozšířit program HOBIT o další modul. V něm Vaše děti a žáky naučíme, jak se s infekčními onemocněními a s Covid-19. Modul bychom rádi spustili hned na záčátku příštího roku.

Dalším rozšířením, které se chystáme v příštím roce spustit, je HOBITí hra. V té si budete moci Vy i Vaše děti vyzkoušet, jaké to je potkat člověka s mrtvicí či infarktem. Pomocí pozorování a rozhovoru budete moci zjistit, co nemocnému je a jestli potřebuje Vaši pomoc. A bude záležet právě na vašem rozhodnutí, jak to s nemocným dopadne. Můžete se těšit na krásné grafické zpracování, propracovaný obsah a mnoho rozšíření, které ze hry vytvoří zábavný trenažér pro vážné životní situace. O dalším vývoji Vás budeme informovat a už se těšíme, až Vám budeme moci předvést první ukázky.


 

Noví partneři programu HOBIT:

 

SŠ ústí na orlicí

  Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

 Štětí

ZŠ T. G. Masaryka Štětí