HOBIT získává nové školy, partnery i obsah!

HOBIT letos oslavil 6. rok svého života a doslova roste jako z vody. Jen za podzim se do našeho programu zapojilo 16 nových škol a podpisem memorand jsme uzavřeli úzkou spolupráci se 6 vzdělávacími institucemi.

Velkou zásluhu na tom mají noví členové našeho týmu - krajští koordinátoři, kteří náš e-learning a další vzdělávací materiály představují na školách ve svých regionech. Rádi bychom jim proto poděkovali za jejich nadšení a aktivitu, kterou přispívají do boje proti mozkové mrtvici a srdečnímu infarktu!

Tyto dvě nemoci však nejsou jediným nebezpečním dnešní doby a proto jsme se rozhodli rozšířit program HOBIT o další modul. V něm Vaše děti a žáky naučíme, jak se s infekčními onemocněními a s Covid-19. Modul bychom rádi spustili hned na záčátku příštího roku.

Dalším rozšířením, které se chystáme v příštím roce spustit, je HOBITí hra. V té si budete moci Vy i Vaše děti vyzkoušet, jaké to je potkat člověka s mrtvicí či infarktem. Pomocí pozorování a rozhovoru budete moci zjistit, co nemocnému je a jestli potřebuje Vaši pomoc. A bude záležet právě na vašem rozhodnutí, jak to s nemocným dopadne. Můžete se těšit na krásné grafické zpracování, propracovaný obsah a mnoho rozšíření, které ze hry vytvoří zábavný trenažér pro vážné životní situace. O dalším vývoji Vás budeme informovat a už se těšíme, až Vám budeme moci předvést první ukázky.


 

Noví partneři programu HOBIT:

 

SŠ ústí na orlicí

  Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí

 Štětí

ZŠ T. G. Masaryka Štětí

 

Login

Poll

What does the letter "A" mean in order to recognize the symptoms of the F.A.S.T.?